Кошик
52 відгуків

Стандартні комплекти з односторонньою сендвіч-панеллью 11мм

Стандартний комплект містить мінімальний необхідний набір комплектуючих для виконання відкосів найбільш поширених видів віконних конструкцій.Кожний комплект містить безпосередньо той перелік комплектуючих з відповідними характеристиками, які вказані в цьому комплекті.

Сендвіч-панелі можливо підрізати навіть квнцелярським ножем, тому не проблема якщо вибраний вами комплект буде мати розміри більші за необхідні. Також варто звернути увагу, що розміри профілів як правило відповідають довжині панелі, і якщо довжини панелі може бути достатньо, то F-подібний профіль повинен бути довший для можливості його зарізати під кутом 45 градусів.

Якщо вам необхідно доповнити комплект наприклад стартовим профілем для примикання до підвіконня або саморізами, це можливо зробити додатково за тіл. 066 786 5 867, а також використовуючи Viber, WhatsApp, Telegram, які теж є на цьому номері. Таким само чином можно оформити замовлення.

 Під час відправлення замовлення перевізником необхідно також враховувати витрати на необхідність ретельного пакування, яке ми виробляємо самостійно, зводячи ризики пошкодження товару до мінімуму, а також істотно збільшуємо вартість самої доставки.

Основні недоліки односторонньої панелі по відношенню до двосторонньої:

- меньш жорстка при монтажі

- товщина 11мм потребує додаткових зусиль по шліфуваванні пінополістіролу для більш зручного встановлення в профіля

- має технологічні полоси на внутрішній стороні пінополістірола, які потребують більш обережного відношення до панелі при монтажі.

Одностороння панель більш підходить для професіоналів. Якщо ви робите відкоси вперше, то простіше буде працювати з двосторонньою панеллю.

Якщо ви не знайшли необхідний вам товар або є потреба отримати консультацію, найкраще це зробити за тел. 066 786 5 867, а також використовуючи Viber, WhatsApp, Telegram, які теж є на цьому номері. Таким само чином можно оформити замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner