Кошик
52 відгуків

Комплекти теплих відкосів із сендвіч панелі

Пластикові відкоси із сендвіч-панелі, це багатошаровий матеріал  , який: 

-не боятися вологи та цвілі                      

- легко миється

-не вимагає додаткового утеплення

-швидко монтують

-ідеально гармонує з пластиковим вікном

-экономичен по затратам

- не жовтіє, не блякне

- не токсичний ( можна використовувати в дитячих приміщеннях

Чому купують у нас:

- чудова ціна

-контроль якості

-надійність і відповідальність

- можливість замовити комплект за необхідними вам розмірами

Всі необхідні консультації швидші та простіші за все Ви зможете отримати по тілу. 066 786 5 867, а також використовуючи Viber, WhatsApp, Telegram, які теж є на цьому номері. Так само способом можна оформити замовлення.

 Під час відправлення замовлення перевізником необхідно також враховувати витрати на необхідність ретельного пакування, яке ми виробляємо самостійно, зводячи ризики пошкодження товару до мінімуму, а також істотно збільшуємо вартість самої доставки.

Треба звернути увагу, що двостороння панель хоч і має шар пВХ з обох боків, але робоча є лише одна сторона, додатково захищена плівкою. Шар пвх із внутрішнього боку менш тонкий і виконує технологічну роль, надаючи панелі необхідну жорсткість. На внутрішній технологічній стороні допускаються вм'ятини та подряпини, що категорично заборонено на лицьовій. Під час пакування комплекту ми укладаємо панелі внутрішньою стороною назовні, що дає змогу зберегти лицьовий бік за рідкісних, але все ж мають місце випадках халатного ставлення до товару служб доставки.

У наявності є як одностороння, так і двостороння панель теплого відкосу 

Основні переваги двосторонньої панелі перед однобічною:

Зручніша та простіша в роботі

Легко вставляється в профілі

Жорстка

Не має відкритого полістеролу на внутрішній стороні, який так само має технологічні смуги невміле поводження з якими може призвести до неідеального результату.

Однобічна панель рекомендується для професіоналів. Якщо Ви робите відкоси вперше, то простіше працювати з двосторонньою панеллю.

 

 

 

Якщо Ви не знайшли товар, що цікавить Вас, або виникли питання, то всі необхідні консультації швидше та простіше всього Ви зможете отримати по тілу. 066 786 5 867, а також використовуючи Viber, WhatsApp, Telegram, які теж перебувають на цьому номері. Так само способом можна оформити замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner